Revista Design
Revista Design
Karrige

Stocker

Karrige Stocker është një bashkim midis një karrige dhe një karrige. Vendet e lehta të stivueshme prej druri janë të përshtatshme për objektet private dhe gjysmë zyrtare. Forma e saj shprehëse nënvizon bukurinë e drurit lokal. Dizajni dhe ndërtimi i ndërlikuar strukturor i mundëson asaj me një trashësi të materialit prej 8 mm prej 100 përqind të drurit të ngurtë të krijojë një artikull të fortë por të lehtë që peshon vetëm 2300 Gramm. Ndërtimi kompakt i Stocker lejon ruajtjen e hapësirës ruajtëse. E vendosur mbi njëra-tjetrën, lehtë mund të ruhet dhe për shkak të modelit të saj inovator, Stocker mund të shtyhet plotësisht poshtë një tryeze.

Emri i Projektit : Stocker, Emri i stilistëve : Matthias Scherzinger, Emri i klientit : FREUDWERK.

Stocker Karrige

Ky dizajn i jashtëzakonshëm është një fitues i çmimit të dizajnit platin në konkursin e dizajnit të lodrave, lojërave dhe produkteve hobi. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e dizajnuesve fitues të çmimeve të platinit për të zbuluar shumë lodra të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, lojëra dhe hobi të projektimit të produkteve.

Designer i ditës

Dizajnerët, artistët dhe arkitektët më të mirë në botë.

Dizajni i mirë meriton njohje të madhe. Do ditë, ne jemi të kënaqur të paraqesin dizajnerë të mahnitshëm të cilët krijojnë dizajne origjinale dhe inovative, arkitekturë të mahnitshme, modë elegant dhe grafikë krijuese. Sot, ne po ju paraqesim një nga projektuesit më të mëdhenj në botë. Kontrolloni një portofol të projektimit fitues të çmimeve sot dhe merrni frymëzimin tuaj të përditshëm të projektimit.