Revista Design
Revista Design
Restaurimi I Kështjellës Së Vjetër

Timeless

Restaurimi I Kështjellës Së Vjetër Pronari bleu Shtëpinë Crawfordton në Skoci në Prill 2013, duke u përpjekur të rivendoste shijen origjinale të fisnikërisë së lashtë Skoceze, dhe të pajtueshme me jetën moderne. Karakteristikat dhe depozitat historike të kalasë antike ruhen me aromë origjinale. Estetika e projektimit dhe kultura rajonale e shekujve të ndryshëm përplaset me shkëndija artistike në të njëjtën hapësirë.

Emri i Projektit : Timeless, Emri i stilistëve : MAN ON KENNETH KO, Emri i klientit : .

Timeless Restaurimi I Kështjellës Së Vjetër

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.