Revista Design
Revista Design
Shtëpi

Basalt

Shtëpi Ndërtuar për rehati, si dhe për të qenë elegant. Ky dizajn është vërtet tërheqës dhe tërheqës brenda dhe jashtë. Karakteristikat përfshijnë dru lisi, dritare të bëra për të sjellë shumë diell, dhe është qetësuese për sytë. Isshtë magjepsës nga bukuria dhe teknika e tij. Pasi të jeni në këtë shtëpi, nuk mund të mos vini re qetësinë dhe ndjenjën e oazës që ju merr përsipër. Flladi i pemëve dhe rrethinës me rrezet e diellit e bën këtë shtëpi një vend unik për të jetuar larg jetës së ngjeshur të qytetit. Shtëpia e Bazaltit është ndërtuar për të kënaqur dhe akomoduar një larmi njerëzish.

Emri i Projektit : Basalt, Emri i stilistëve : Aamer Qaisiyah, Emri i klientit : Aamer A. Qaisiyah.

Basalt Shtëpi

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.