Revista Design
Revista Design
Arti Fotografik

Forgotten Paris

Arti Fotografik Parisi i harruar janë fotografi bardh e zi të nëntokës së vjetër të kryeqytetit francez. Ky model është një repertor i vendeve që pak njerëz i dinë sepse janë të paligjshëm dhe të vështirë për t'u përdorur. Matthieu Bouvier ka eksploruar këto vende të rrezikshme për dhjetë vjet për të zbuluar këtë të kaluar të harruar.

Emri i Projektit : Forgotten Paris, Emri i stilistëve : Matthieu Bouvier, Emri i klientit : Matthieu Bouvier photographie et post-production.

Forgotten Paris Arti Fotografik

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.