Revista Design
Revista Design
Rinovimi I Hotelit

Renovated Fisherman's House

Rinovimi I Hotelit Hoteli SIXX ndodhet në fshatin Houhai të Gjirit Haitang në Sanya. Deti në jug i Kinës është 10 metra larg përpara hotelit, dhe Houhai është i njohur si parajsa e surferit në Kinë. Arkitekti shndërroi ndërtesën origjinale me tre kate, e cila shërbehet për një familje peshkatarësh vendas për vite me radhë, në një hotel turistik me temë surfimi, duke forcuar strukturën e vjetër dhe duke rinovuar hapësirën brenda.

Emri i Projektit : Renovated Fisherman's House, Emri i stilistëve : Li Mi, Emri i klientit : MODULO Architects (Shanghai).

Renovated Fisherman's House Rinovimi I Hotelit

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.