Revista Design
Revista Design
Shtëpi Private

Bbq Area

Shtëpi Private Projekti i zonës bbq është një hapësirë që lejon gatimin jashtë dhe bashkimin e familjes. Në Kili zona bbq zakonisht ndodhet larg shtëpisë megjithatë në këtë projekt ajo është pjesë e shtëpisë duke e bashkuar atë me kopshtin duke përdorur dritare të mëdha me shkëlqim të palosshëm që lejojnë magjinë e hapësirës së kopshtit të rrjedhë në shtëpi. Katër hapësirat, natyra, pishina, ngrënia dhe gatimi janë të bashkuara në një dizajn unik.

Emri i Projektit : Bbq Area, Emri i stilistëve : Karla Aliaga Mac Dermitt, Emri i klientit : karla Aliaga Mac Dermitt.

Bbq Area Shtëpi Private

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.