Revista Design
Revista Design
Dizajni I Brendshëm I Banimit

Inside Out

Dizajni I Brendshëm I Banimit Projektuesi i parë arkitektonik projekti i parë i pavarur i dizajnit të brendshëm, duke zgjedhur një përzierje të mobiljeve japoneze dhe nordike për të krijuar një atmosferë të rehatshme dhe të këndshme. Druri dhe pëlhura përdoren kryesisht në të gjithë banesën me pajisje minimale të dritës. Koncepti & quot; Brenda jasht & quot; kuti druri e zbuluar me hyrjen dhe korridorin e lidhur prej druri ndërsa është e hapur për dhomën e ndenjes si & quot; Brenda & quot; libra dhe shfaqje arti, me dhoma si "Jashtë &"; xhep hapësirash që shërbejnë funksione jetese.

Emri i Projektit : Inside Out, Emri i stilistëve : Tommy Hui, Emri i klientit : T.B.C. Studio.

Inside Out Dizajni I Brendshëm I Banimit

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.