Revista Design
Revista Design
Kalendar

good morning original calendar 2012 “Farm”

Kalendar Fermë është një kalendar kafshësh me letër kitset. Mbledhur plotësisht ajo bën një fermë miniaturë të lezetshme të plotë me gjashtë kafshë të ndryshme.

Emri i Projektit : good morning original calendar 2012 “Farm”, Emri i stilistëve : Katsumi Tamura, Emri i klientit : good morning inc..

good morning original calendar 2012 “Farm” Kalendar

Ky dizajn i jashtëzakonshëm është një fitues i çmimit të dizajnit platin në konkursin e dizajnit të lodrave, lojërave dhe produkteve hobi. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e dizajnuesve fitues të çmimeve të platinit për të zbuluar shumë lodra të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, lojëra dhe hobi të projektimit të produkteve.