Revista Design
Revista Design
Supermarketi I Parfumerive

Sense of Forest

Supermarketi I Parfumerive Imazhi i një pylli të tejdukshëm të dimrit u bë frymëzimi i këtij projekti. Bollëku i teksteve të drurit natyror dhe granit zhyt shikuesit në një rrjedhë të përshtypjeve plastike dhe vizuale të shenjave të natyrës. Lloji industrial i pajisjeve zbutet nga ngjyrat e bakrit të oksiduar të kuq dhe të gjelbër. Dyqani është një vend tërheqjeje dhe komunikimi për më shumë se 2000 njerëz në ditë.

Emri i Projektit : Sense of Forest, Emri i stilistëve : Dmitry Pozarenko, Emri i klientit : Gold Apple.

Sense of Forest Supermarketi I Parfumerive

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.