Revista Design
Revista Design
Dyqani I Parfumerive

Nostalgia

Dyqani I Parfumerive Peisazhet industriale të viteve 1960-1970 frymëzuan këtë projekt. Strukturat metalike të bëra prej çeliku të mbështjellë të nxehtë krijojnë një intonacion realist të anti-utopisë. Një fletë e ndryshkur e profilizuar e gardheve të vjetra krijon një atmosferë të lirisë së plotë të shprehjes. Komunikimet e hapura teknike, suva e zbehtë dhe countertops granit shtojnë elegancën e brendshme industriale të viteve gjashtëdhjetë.

Emri i Projektit : Nostalgia, Emri i stilistëve : Dmitry Pozarenko, Emri i klientit : Gold Apple.

Nostalgia Dyqani I Parfumerive

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.