Revista Design
Revista Design
Qendra E Shitjeve

Feiliyundi

Qendra E Shitjeve Një punë e mirë në dizajn do të ngjall emocionin e njerëzve. Projektuesi hidhet nga memorja e stilit tradicional dhe vendos një përvojë të re në strukturën madhështore dhe futuriste të hapësirës. Një sallë eksperience e përvojës së ambientalizmit është ndërtuar përmes vendosjes së kujdesshme të instalimeve artistike, lëvizjes së qartë të hapësirës dhe sipërfaqes dekorative të shtruar nga materiale dhe ngjyra. Të qenit në të nuk është vetëm kthim në natyrë, por edhe një udhëtim i dobishëm.

Emri i Projektit : Feiliyundi, Emri i stilistëve : Weimo Feng, Emri i klientit : MOD.

Feiliyundi Qendra E Shitjeve

Ky dizajn i jashtëzakonshëm është një fitues i çmimit të dizajnit platin në konkursin e dizajnit të lodrave, lojërave dhe produkteve hobi. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e dizajnuesve fitues të çmimeve të platinit për të zbuluar shumë lodra të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, lojëra dhe hobi të projektimit të produkteve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.