Revista Design
Revista Design
Mbledhja E Mobiljeve

Phan

Mbledhja E Mobiljeve Phan Collection është frymëzuar nga ena Phan që është një kulturë e enëve Thai. Projektuesi përdor strukturën e kontejnerëve Phan për të bërë strukturën e mobiljeve që e bën atë të fortë. Hartoni formën dhe detajet që e bëjnë moderne dhe të thjeshtë. Dizajneri përdori teknologjinë e prerë me lazer dhe një kombinim makine fletësh metalike të palosshme me dru CNC për të bërë një detaj kompleks dhe unik që është i ndryshëm nga të tjerët. Sipërfaqja është përfunduar me një sistem të veshur me pluhur për të bërë që struktura të qëndrojë e gjatë, e fortë por e lehtë.

Emri i Projektit : Phan, Emri i stilistëve : Yongphan Sundara-vicharana, Emri i klientit : SSTEEL.

Phan Mbledhja E Mobiljeve

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.