Revista Design
Revista Design
Karrocë Shtresore

Kali

Karrocë Shtresore Kjo karrocë hapash është një nga elementët e serisë K të projektuesit për markën QUISO. Madeshtë bërë nga druri i ngurtë i punuar bukur. Dizajni i saj i guximshëm dhe i trashë e bën atë ideal për të shërbyer alkool në tryezën e restorantit. Për sigurinë dhe elegancën e shërbimit, syzet pezullohen nga një jastëk, shishet janë imobilizuar nga një shtresë pa rrëshqitje, rrotat industriale kanë një rrotullim të qetë dhe të heshtur.

Emri i Projektit : Kali, Emri i stilistëve : Patrick Sarran, Emri i klientit : QUISO.

Kali Karrocë Shtresore

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.