Revista Design
Revista Design
Sistemi I Klasifikimit Të Mbetjeve Të Riciklueshme

Spider Bin

Sistemi I Klasifikimit Të Mbetjeve Të Riciklueshme Binxhaku i merimangës është një zgjidhje universale dhe ekonomike për klasifikimin e materialeve të riciklueshme. Një grup koshash pop-up krijohen për shtëpi, zyrë ose jashtë saj. Një artikull ka dy pjesë themelore: një kornizë dhe një çantë. Lëvizet lehtësisht nga një vend në tjetrin, i përshtatshëm për t’u transportuar dhe ruajtur, sepse mund të jetë i sheshtë kur nuk është në përdorim. Blerësit porosisin koshin e merimangës në internet, ku ata mund të zgjedhin madhësinë, numrin e koshave të merimangave dhe llojin e çantës, sipas nevojave të tyre.

Emri i Projektit : Spider Bin, Emri i stilistëve : Urte Smitaite, Emri i klientit : isort.

Spider Bin Sistemi I Klasifikimit Të Mbetjeve Të Riciklueshme

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.