Revista Design
Revista Design
Kinema

Wuhan Pixel Box Cinema

Kinema "Pixel" është elementi themelor i imazheve, stilisti eksploron marrëdhëniet e lëvizjes dhe pixel për t'u bërë tema e këtij dizajni. “Pixel” është aplikuar në fusha të ndryshme të kinemasë. Salla e madhe e arkave të kutive përmban një zarf të jashtëzakonshëm të lakuar të formuar nga mbi 6000 copë panele çeliku inox. Muri i shfaqjes së funksionit është zbukuruar me një sasi të madhe shiritash katrorë të zgjatur nga muri po paraqesin emrin magjepsës të kinemasë. Brenda këtij kinemaje, të gjithë do të shijonin atmosferën e shkëlqyer të botës dixhitale të gjeneruar nga kohezioni i të gjithë elementëve “Pixel”.

Emri i Projektit : Wuhan Pixel Box Cinema, Emri i stilistëve : Ajax Law, Emri i klientit : Hubei Xiang Sheng & Insun Entertainment Co. Ltd..

Wuhan Pixel Box Cinema Kinema

Ky dizajn i jashtëzakonshëm është një fitues i çmimit të dizajnit platin në konkursin e dizajnit të lodrave, lojërave dhe produkteve hobi. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e dizajnuesve fitues të çmimeve të platinit për të zbuluar shumë lodra të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, lojëra dhe hobi të projektimit të produkteve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.